معرفی لیست 10 خطا یا ارور یخچال وایت هاوس

معرفی لیست ارور یخچال وایت هاوس whitehouse

ارور یخچال وایت هاوس مانند سایر برندهای یخچال فریزر و ساید بای ساید روی صفحه نمایش دیجیتالی آن دیده می شود. وایت هاوس یکی از شرکت‌های آمریکایی تولید‌کننده لوازم آشپزخانه بوده و یخچال این برند جزو محصولات پرفروش حتی در ایران است. در این مقاله از samseri به معرفی و بررسی کلیه خطاهای یخچال whitehouse و روش عیب یابی و رفع این ارورها می پردازیم. پس تا انتهای این مقاله با همراه شوید.

معرفی خطاهای F0،F1، F5، F6 و F7 در یخچال whitehouse

این 5 خطا از جمله ارورهای یخچال وایت هاوس هستند که همگی مربوط به برد الکترونیکی یخچال می‌باشند. در صورت رویت این خطاها باید در ابتدا سیم کشی یخچال را بررسی کنید. یادتان باشد که برد مهمترین قطعه در یخچال است! به بیان دیگر این قطعه ستون اصلی عملکرد صحیح یخچال به حساب می آید. از این رو خرابی برد می تواند سبب از کار افتادن کلبه عملکردهای یخچال شود.

اکثر شرکت‌ها برای رفع این مشکل برد الکترونیکی را تعویض می‌کنند که خیلی پرهزینه‌تر است. در مواردی این برد قابل تعمیر می‌باشد. در این مورد فورا یخچال را از برق بکشید و برای رفع ارور یخچال وایت هاوس با کارشناس مجرب سام سری، عیسی گلستانی زاده به شماره زیر تماس بگیرید:

09121328340

ارور یخچال وایت هاوس ( کد خطای E3 )

این ارور به دلیل عدم تنظیم درست دمای بین یخچال و فریزر شما و یا خرابی سنسور تشخیص دمای یخچال به وجود می‌آید. در اکثر مواقع برای حل این ارور نیاز به تعویض سنسور دارید. لذا اگر تخصص لازم را ندارید حتما با تعمیرکار مجرب با تماس بگیرید.

خطای E0 در یخچال وایت هاوس

این ارور به دلیل خرابی در سنسور فریزر یخچال وایت هاوس به وجود آمده و باعث می‌شود سرمای مناسب برای یخچال تولید نشود. باید اتصالات مربوطه چک شود و در صورت برطرف نشدن از تکنسین مجرب کمک گرفته شود.

خطای E1 در یخچال فریزر White House

اگر برای سنسور یخ زدایی یخچال مشکلی به وجود باید و سرما سازی در یخچال دچار اختلال شود، ارور یخچال وایت هاوس از نوع E1 به وجود می‌آید. ابتدا اتصالات سنسور و همین طور مدار برد الکترونیکی بررسی و عیب‌یابی شود و اگر مشکل برطرف نشد، باید سنسور دیفراست تعمیر گردد.

کد خطای E4 به عنوان یک ارور یخچال وایت هاوس

ایجاد این ارور یخچال وایت هاوس به این معنی است که هیتر یا المنت یخچال شما دچار مشکل شده است و در نتیجه سرمای یخچال کاهش می‌یابد. برای رفع این مشکل تمام قطعات یخ‌زدایی باید بررسی شوند.

تعمیرات و رفع خطای یخچال فریزر و ساید بای ساید وایت هاوس samseri

HRS مهم‌ترین خطای یخچال وایت هاوس

نمایش این کد خطا بر روی یخچال نشان از مشکل برد اصلی دستگاه است. هنگام ایجاد این ارور فن یخچال از کار می‌افتد و فضای داخلی به سمت گرم شدن می‌رود. در صورت ادامه دار شدن مشکل، یخچال هم به کل خاموش می‌شود. در این حالت تنها چراغ یخچال روشن می‌ماند. هم‌چنین ممکن است صداهای ممتد و طولانی از یخچال شنیده شود.

برد مهم‌ترین قطعه الکترونیکی یخچال بوده و تمامی قسمت‌های دیگر را کنترل می‌کند. لذا از کار افتادن آن می‌تواند منجر به آسیب به سایر قطعات و خسارت‌های بیشتر شود. هنگام مشاهده این ارور بهترین کار این است که یخچال را از برق بکشید و از یک تکنسین ماهر کمک بخواهید. ارور HRS مهم‌ترین ارور یخچال وایت هاوس است. لذا از هر گونه اقدام داخلی برای تعمیر خودداری کنید. زیرا ممکن است برد به کل خراب شده و شما را مجبور به تعویض یخچال کند.

اگر به هر دلیلی موفق به رفع خطای یخچال وایت هاوس خود نشدید، کافی است با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − چهار =

keyboard_arrow_up