معرفی لیست همه خطاها یا ارور یخچال فریزر زیمنس

ارور یخچال فریزر زیمنس + رفع خطای یخچال زیمنس siemense

ارور یخچال فریزر زیمنس هم مانند سایر برندهای یخچال فریزر و ساید بای ساید روی صفحه نمایش دیجیتالی آن دیده می شود. در این مقاله از samseri به معرفی و بررسی کلیه خطاهای یخچال siemense و روش عیب یابی و رفع این ارورها می پردازیم. پس تا انتهای این مقاله با همراه شوید.

ارور E1 یخچال فریزر زیمنس

دلیل نمایش ارور E1 یخچال فریزر زیمنس، مربوط به تشخیص مشکل یا خطایی در سنسور دمای دستگاه است. اگر به دنبال راهی برای رفع این خطای یخچال فریزر زیمنس هستید، پیشنهاد می کنیم قبل از هرکاری سنسور دمای خچال فریزر و اتصالات آن را بررسی کنید و ببینید که سالم باشند. قطعات ترمودیسک و ترموفیوز را بررسی کنید و اگر می بینید هر کدام از آنها با مشکل مواجه شدند، آنها را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کنید.

ارور یخچال فریزر زیمنس با کد E2

مشکلی که منجر به نمایش ارور E2 یخچال فریزر زیمنس می شود، تشخیص خرابی یا ایرادی در عملکرد سنسور تبخیرکننده است. اگر می خواهید ارور E2 یخچال فریزر زیمنس را در خانه حل کنید، ابتدا میزان اهم سنسور تبخیرکننده را با اهم سنج اندازه گیری کنید و اگر مقدار آن از محدوده مجازی که در دفترچه راهنمای دستگاه تعیین شده بیشتر یا کمتر بود، باید سنسور را تعویض کنید.

ارور E3 در یخچال فریزر زیمنس

دلیل نمایش ارور یخچال فریزر زیمنس با کد E3، خرابی سنسور فریزر یا سنسور دیفراست است. هرگاه دستگاه احساس کند که حسگر یخ زدایی با مشکلی مواجه شده، این مشکل را با یکی از ارورهای یخچال فریزر زیمنس هشدار می دهد.

برای حل کد خطای E3 یخچال فریزر زیمنس، باید قطعات درگیر سنسور دیفراست از جمله ترمودیسک، ترموفیوز و المنت دستگاه را چک کنید و مطمئن شوید که هیچ کدام دچار کوچکترین نقصی نشده اند.

ارور یخچال فریزر زیمنس با کد E4

دلیل آنکه با کد خطای E4 یخچال فریزر زیمنس مواجه می شویم، این است که دستگاه تشخیص داده حسگر دمای کنداسور فریزر با مشکل مواجه شده است. در این شرایط سرمای اتاقک یخچال فریزر نسبت به حالت عادی کمتر خواهد بود. برای اینکه بتوانید ارور E4 یخچال فریزر زیمنس را حل کنید، ترمودیسک، ترموفیوز و در آخر برد الکترونیکی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و هر قطعات معیوب را جایگزین کنید.

ارور E6 یخچال فریزر زیمنس

دلیل اینکه با ارور E6 یخچال فریزر زیمنس مواجه شده اید، اشکالی در سنسور اواپراتور فریزر یا همان سنسور دیفراست است. برای برطرف کردن کد خطای E6 یخچال فریزر زیمنس، قطعات متعلق به سیستم دیفراست از جمله فن داخل فریزر، ترمودیسک، ترموفیوز، المنت و در آخر برد الکترونیکی را بررسی کنید. هر کدام از قطعات که عملکردشان با مشکل مواجه شده، باید تعمیر یا تعویض شوند.

رفع خطای یخچال فریزر و ساید بای ساید زیمنس در samseri

ارور یخچال فریزر زیمنس با کد E7

علتی که منجر به نمایش ارور E7 یخچال فریزر زیمنس می شود، تشخیص اشکالی در سنسور اواپراتور یخچال یا همان سنسور دمای یخچال است که با یکی از ارورهای یخچال فریزر زیمنس هشدار داده می شود. برای آنکه بتوانید ارور E7 یخچال فریزر زیمنس را برطرف کنید، باید به سراغ قطعات ترمودیسک و ترموفیوز دستگاه بروید و عملکرد آنها را بررسی کنید.

ارور E10 یخچال فریزر زیمنس

دلیل اصلی نمایش کد خطای E10 یخچال فریزر زیمنس، تشخیص خرابی یا نقصی در عملکرد ماژول پاور دستگاه است. برای رفع ارور E10 یخچال فریزر زیمنس، دستگاه را خاموش کرده و آن را از برق بکشید. پس از چند دقیقه بار دیگر دستگاه را روشن کنید.

ارور یخچال فریزر زیمنس با کد E11

علتی که منجر به نمایش ارور E11 یخچال فریزر زیمنس می شود، بروز ایرادی در ماژول نمایشگر یخچال است. جهت برطرف کردن کد خطای E11 یخچال فریزر زیمنس، در اولین فرصت برق دستگاه را قطع کنید و برای بررسی تخصصی بردها و تعمیر یا تعویض آنها، ببا کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده تماس بگیرید:

09121328340

ارور E20 یخچال فریزر زیمنس

دلیل اینکه با کد خطای E20 یخچال فریزر زیمنس مواجه شده اید، این است که بین ماژول پاور و ماژول نمایشگر خطای ارتباطی رخ داده است. دستگاه این مشکل را با یکی دیگر از ارورهای یخچال فریزر زیمنس هشدار می دهد. با توجه به تخصصی بودن کار جهت تعمیر و رفع این ارور یخچال فریزر زیمنس حتما با کارشناس مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

علاوه بر خطاهایی که سیستم تشخیص خودکار یخچال فریزر زیمنس تشخیص داده و با نمایش کد خطا روی پنل دیجیتال به ما هشدار می دهد، موقعیت های دیگری وجود دارند که خبری از کد خطا نیست و باید خودمان علت ارور یخچال فریزر زیمنس را پیدا کنیم. در این مواقع قبل از تماس با مرکز خدمات مشتریان بررسی کنید که آیا می توانید خودتان با استفاده از راه حل های زیر مشکل پیش آمده را برطرف کنید یا خیر.

اگر به هر دلیلی موفق به رفع خطای یخچال زیمنس خود نشدید، کافی است با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × پنج =

keyboard_arrow_up