ارور یخچال سامسونگ RS11 | خطاهای رایج یخچال ساید ابای ساید سامسونگ مدل RS11

ارور یخچال سامسونگ RS11 را به همراه معرفی این یخچال ساید بای ساید با هم بررسی می کنیم. شاید شما هم به دنبال رفع خرابی های این مدل یخچال باشید! پس تا انتهای این مطلب مهم با فراگستر همراه باشید.

معرفی یخچال فریزر سامسونگ RS11

یخچال فریزر سامسونگ مدل RS11 یکی از جدیدترین محصولات موفق شرکت سامسونگ طی سال‌های اخیر است. این مدل که به‌صورت ساید بای ساید ارائه‌شده، دارای ظرفیتی به گنجایش ۷۵۰ لیتر یا ۳۰ فوت است. همچنین این یخچال بدنه تمام استیل و مجهز به یخ‌ساز و آب‌سردکن روی درب بیرونی است که محفظه لبنیات نیز روی آن تعبیه‌شده است.

در این یخچال‌فریزر همچنین از نورپردازی ال ای دی برای روشنایی فضای داخلی و بیرونی یخچال استفاده‌شده که زیبایی آن را دوچندان کرده است. یخچال سامسونگ RS11 دارای فناوری پیشرفته Twin Cooling Plus یا سیستم خنک‌کننده دوگانه است. این مدل همچنین دارای فیلتر آب و مکانیسم ضد میکروب سیلور نانو جهت استفاده در یخ‌ساز و آب‌سردکن است.

یخچال فریزر سامسونگ مدل RS11 همچنین دارای محفظه مخصوص سرمایش انتخابی و یخ‌ساز خودکار است. این یخچال دارای ۱۸ ماه گارانتی کلی و ۱۲۳ ماه گارانتی اختصاصی برای کمپرسور است.

بررسی ارورهای یخچال سامسونگ RS11

سری RS11 از یخچال فریزر سامسونگ ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکل شود و یا عملکرد آن با مشکل مواجه گردد. در این مواقع توجه به کد ارور یخچال سامسونگ نمایش داده‌شده روی دستگاه مهم و ضروری است و موجب پیدا شدن و رفع هرچه سریع‌تر مشکل به وجود آمده خواهد شد.

ارور یخچال سامسونگ مدل RS11 ( خطای E1 )

ارور E1 نشان دهنده وجود خطا در سنسور فریزر می باشد. سنسور باید تعویض گردد. این کار باید توسط تکنیسین باتجربه تعمیر یخچال فریزر انجام گیرد.

ارور یخچال سامسونگ RS11 ( خطای E2 )

ارور E2 نشان دهنده وجود خطا در سنسور یخچال می باشد. در این صورت ممکن است یخچال گرم باشد ولی فریزر خنک باشد. تنها راه حل مشکل تعویض سنسور یخچال می باشد.

ارور یخچال سامسونگ RS11

ارو E4

ارور E4 نشان دهنده خطای سنسور دیفراست فریزر می باشد. اگر عمل دیفراست یا یخ زدایی انجام نگیرد فریزر هیچ خنکی نخواهد داشت. که به طور معمول می گویند فریزر خنک نمی کند.

ارور یخچال سامسونگ RS11 ( خطای E5 )

ارور E5 نشان دهنده خطای سنسور دیفراست یخچال می باشد. سنسور دیفراست کنار شبکه اواپراتور یخچال قرار می گیرد. و عمل دیفراست را کنترل می نماید.تنها راه حل این مشکل تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ می باشد.

اگر ارور E5 را بر روی نمایشگر یخچال مشاهده کردید حتما یخچال را از برق بیرون بکشید. زیرا ممکن است سایر قطعات دیگر سیستم دیفراست دچار مشکل شوند و بسوزند.

ارور E6

ارور E6 نشان دهنده وجود خطا در سنسور محیطی کل دستگاه می باشد. سنسور محیطی دمای اطراف یخچال را تشخیص داده و برای تنظیم مقدار سرمای لازم درون یخچال و فریزر از آن استفاده می نماید.

ارور یخچال سامسونگ RS11 ( خطای E7 )

ارور E7 نشان دهنده وجود خطا در سنسور کشوی مجزا در داخل یخچال می باشد. سنسور دستگاه باید تعویض گردد. با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

ارور یخچال سامسونگ RS11 ( خطای E8 )

ارور E8 نشان دهنده خطای سنسور یخ ساز یخچال می باشد. در این صورت یخ ساز یخچال به درستی کار نمی کند و باید سنسور یخ ساز تعویض گردد.

ارور یخچال سامسونگ RS11 ( خطای E13 )

ارور E13 نشان دهنده وجود مشکل در سنسور رطوبت می باشد. سنسور تشخیص رطوبت محیط دچار مشکل شده است و باید تعویض گردد.

برای رفع این خرابی ها قطعا نیاز به یک تعمیرکار مجرب دارید. که سالها کار تعمیر یخچال سامسونگ را انجام داده باشد. لذا در صورت خرابی و مشکلات یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ، نگران نباشید! کافی است با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ده − 6 =

keyboard_arrow_up