تعمیر پوسیدگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید

تعمیر پوسیدگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید

جهت تعمیر پوسیدگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید خود نگران نباشید! عیسی گلستانی زاده کارشناس مجرب ما برای رفع پوسیدگی و زنگ زدگی درب انواع برندهای یخچال آماده خدمت به شما عزیزان است. کافیست که با شماره زیر تماس بگیرید:

09121328340

پوسیده شدن درب یخچال معمولا بعد از گذشت 4 یا 6 سال شروع شود. به 2 دلیل مهم یخچالی دچار پوسیدگی می شود. یکی عدم تمیز نگه داشتن درب یخچال و دیگری نفوذ رطوبت به داخل بدنه یخچال می باشد. زمانی که محیط آشپزخانه به گونه ای باشد که رطوبت بر روی درب باقی بماند و تمیز نشود با سرد و گرم شدن محیط باعث پوسیده شدن درب یخچال می گردد.

در یخچال های ساید بای ساید پوسیدگی اغلب زیر آبسردکن یا دیسپنسر می باشد. اما در یخچال های معمولی کناره های درب ها دچار پوسیدگی می شوند.

آیا پوسیدگی درب یخچال فریزر قابل تعمیر است؟

جواب مثبت است! ما برای زنگ زدگی و پوسیدگی درب کلیه برندهای یخچال فریزر و ساید بای ساید امکان تعمیر داریم. حتی شما می توانید نوع رنگ آمیزی یخچال را تعیین کنید. کاملا با سلیقه شما بدون هیچ گونه نقصی کار را انجام می دهیم. خیلی از شما عزیزان برای پروسه تعمیر پوسیدگی یخچال یک زمان دقیق می خواهید. در حقیقت همه چیز بستگی به میزان پوسیدگی یخچال دارد که می تواند بین 24 تا 48 ساعت زمان برای تعمیر لازم باشد.

چرا پوسیدگی درب یخچال ساید بای ساید را رفع کنم؟

زمانی که درب یخچال پوسیده باشد بر روی ظاهر یخچال تاثیر بی نهایت منفی می گذارد. به گونه ای که باعث می شود یخچال بسیار کهنه و قدیمی دیده شود. همچنین اگر درب یخچال مدت زیادی با مشکل زنگ زدگی روبرو باشد ممکن است قابل تعمیر نباشد.

عدم قرار دادن یخچال کنار اجاق گاز

اجاق گاز اصلی‌ترین منبع حرارت در آشپزخانه می‌باشد و قرار دادن یخچال در نزدیکی آن می‌تواند زمینه را برای پوسیدگی درب یخچال فراهم کند. حرارت به عنوان یکی از اصلی‌ترین کاتالیزور‌های پوسیده شدن یخچال شناخته می‌شود. و برخی از متخصصان ادعا می‌کنند که این عامل با تغییر میزان نفوذ پذیری پوشش یخچال نسبت به آب می‌تواند باعث پوسیدگی سریع‌تر و بیشتر درب یخچال شود. بنابراین، همواره سعی کنید که یخچال خود را در فاصله‌ی مطمئنی نسبت به اجاق گاز قرار دهید تا از بروز این پدیده‌ی دردسرساز جلوگیری نمایید.

رفع زنگ زدگی درب یخچال فریزر با رنگ آمیزی

ترک خوردگی‌های درب یخچال فرصت مناسبی را برای نفوذ رطوبت به قسمت زیرین رنگ فراهم می‌کنند و برطرف کردن سریع این ترک‌ها برای جلوگیری از زنگ زدن درب یخچال امری ضروری و حیاتی محسوب می‌شود و می‌توان با صرف هزینه‌ای ناچیز از یک خسارت بزرگ و پرهزینه جلوگیری کرد.

ممکن است در بین افراد این باور وجود داشته باشد که پوسیدگی درب یخچال، فقط در یخچال های قدیمی و مدل های قدیمی ایجاد می شود. ولی اینطور نیست در صورتی که مراقبت ها و سرویس های دوره ای و استفاده درست از یخچال صورت نپذیرد در هر مدلی از یخچال های موجود در بازار  ممکن است این اتفاق بیفتد.

روش های ساده برای جلوگیری از پوسیدگی درب یخچال

بهترین روش ها  برای جلوگیری و به تاخیر انداختن پوسیدگی در یخچال عبارت است از:  تمیز کردن کامل و دوره ای یخچال، جلوگیری از ماندن و ریخته شدن مایعات به درب یخچال و قرار دادن یخچال در محل مناسب در آشپزخانه یعنی دور از گاز خوراک پزی و دور از آفتاب. همچنین انجام سرویس های دوره ای توسط نمایندگی های مجاز و حرفه ای هم در جلوگیری از این مورد بسیار مهم می باشد.

جمع بندی و سخن آخر درباره تعمیر پوسیدگی یخچال

پوسیدگی درب یخچال به مرور اتفاق می افتد. به همین دلیل در صورتی که سرویس های دوره ای و مراقبت های فنی توسط یک کارشناس مجرب انجام شود این اتفاق رخ نخواهد داد. پیشنهاد ما به شما عیسی گلستانی زاده از شرکت فراگستر با شماره تماس زیر می باشد:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × یک =

keyboard_arrow_up