معرفی لیست کد خطای یخچال فریزر پاکشوما

خطای یخچال فریزر پاکشوما جهت عیب یابی و تعمیر در samseri

خطای یخچال فریزر پاکشوما مانند سایر برندها بر روی صفحه نمایش دیجیتالی دستگاه نشان داده می شود. در این مقاله از سام سری شما می‌توانید کد های خطا و ارورهای مربوط به یخچال فریزرهای پاکشوما مدل ساید بای ساید را با دقت مطالعه نموده و با راه های رفع آن ها آشنا شوید. لازم به ذکر است که هر یک از ارورهای ظاهر شده در دستگاه‌ها خبری از خرابی و اختلال در بعضی از قسمت ها و بخش های یخچال فریزرها می باشد.

کد E1 در خطای یخچال فریزر پاکشوما

شما وقتی می توانید کد خطا و ارور E1 را روی صفحه ی نمایشگر یخچال فریزرهای برند پاکشوما مدل ساید با ساید مشاهده کنید که سنسور یخچال دچار اختلال یا خرابی شده باشد. سنسور یخچال فریزر می تواند دمای مربوط به داخل کابین را تحت کنترل داشته باشد. در نتیجه خرابی‌ها و ایرادات مربوط به سنسور یخچال تان را حتما جدی گرفته و از این طریق ارور یا کد خطای E1 ظاهر شده در دستگاه را حتما برطرف کنید.

اکنون که با کد خطای E1 از نزدیک آشنا شدید، می‌توانید اقدامات مربوط به رفع ارور مذکور را انجام دهید. برای رفع خرابی های مربوط به سنسور یخچال فریزرهای برند پاکشوما، می توان مقدار اهم سنسور را اندازه گیری نموده و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض کنید. تعمیرکار ما می‌تواند برای رفع ارور یا کد خطای E1 از دستگاه‌تان، سیم‌های مرتبط به سنسور را بررسی نماید. در بعضی از مواقع مجبور خواهید شد که خرابی‌های مربوط به مدار برد را نیز بررسی کرده و مشکلات آن را رفع کنید.

ارور E2 در یخچال پاکشوما

زمانی که شما کد ارور E2 را در خطای یخچال فریزر پاکشوما روی دستگاه خود مشاهده می کنید که سنسور فریزر تان دچار خرابی شده باشد. سنسور فریزر هم مانند سنسور یخچال وظایف مهمی را بر عهده دارد. این قطعه از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و می‌توانید در صورت نیاز آن را تعویض کنید. حتما برای رفع کد خطا و ارور E2 دستگاه خود، مقدار اهم سنسور را مورد بررسی و چک قرار دهید.

در صورت نیاز می‌توانید سیم های ارتباطی مربوط به سنسور فریزر تان را بررسی کرده و ایرادات مربوط به آن را رفع کنید. همچنین می‌توانید برای رفع کد خطای E2 از یخچال فریزر خود مدار برد الکترونیکی دستگاه تان را مورد بررسی قرار دهید.

کد خطا E3 در یخچال فریزر پاکشوما

ارور و کد خطای E3 را در یخچال فریزرهای برند پاکشوما زمانی مشاهده می شود که سنسور ضد برفک دستگاه شما دچار اختلال و خرابی‌ شده باشد. عدم استفاده صحیح از یخچال و باز و بسته کردن درب دستگاه به دفعات زیاد، می‌تواند خرابی سنسور یاد شده را در پی داشته باشد. همچنین در نظر بگیرید که ارور و کد خطای E3 را حتما جدی گرفته و آن را فورا رفع کنید.

کد ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید پاکشوما و رفع آن

برای رفع کد E3 در خطای یخچال فریزر پاکشوما با کارشناس مجرب ما عیسی گستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس بگیرید:

09121328340

برای رفع ارور E3 در کد خطای یخچال فریزر پاکشوما، می توانید مقدار اهم سنسور مذکور را چک کرده و سیم کشی‌‎های مرتبط به این قطعه را بررسی نمایید. همچنین در صورت نیاز همکاران ما می‌توانند برای رفع خرابی‌های مربوط به سنسور ضد برفک، قطعه ی یاد شده را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض کنند. در آخر نیز برای رفع ارور یاد شده می‌توان برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار داد.

ارور E8 در یخچال فریزر پاکشوما​

در زمان مشاهده کد خطا و ارور E8 در یخچال فریزر پاکشوما​ باید دریافت که سنسور دمای محیطی دستگاه دچار اختلال و ایرادات شده است. سنسور دمای محیطی از مهمترین سنسورهای مورد استفاده در یخچال فریزرها می‌باشد. خرابی این قطعه می‌تواند مشکلات زیادی را در پی داشته باشد. برای رفع این ارور و کد خطای یخچال فریزر پاکشوما می توانید در گام اول دستگاه تان را از برق جدا کرده و ارور مذکور را رفع کنید.

برای رفع کد خطای E8 از یخچال فریزرهای برند پاکشوما می‌توانید مقدار اهم سنسور را چک نمایید. همچنین می‌توانید از سالم بودن برد الکترونیکی دستگاه تان نیز مطمئن باشید و در صورت خرابی این قطعه، آن را تعمیر یا تعویض قرار دهید. لازم به ذکر است که سیم‌های ارتباطی مربوط به سنسور دمای محیطی را نیز مورد بررسی قرار داده و مشکلات مربوط به آن را رفع کنید.

 ارور E0 به عنوان خطای یخچال فریزر پاکشوما

کد خطا و ارور E0 یک ارور یخچال فریزر پاکشوما می باشد. که نمایان گر اختلال و مشکل سنسور یخساز یخچال فریزر است. اگر به هر دلیلی موفق به تعمیر مشکل یخچال خود نشدید، کافی است با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده با شماره موبایل زیر تماس بگیرید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × یک =

keyboard_arrow_up