معرفی لیست همه ارورها یا کد خطای یخچال میله

کد خطای یخچال فریزر میله

کد خطای یخچال میله انند سایر برندهای یخچال فریزر و ساید بای ساید روی صفحه نمایش دیجیتالی آن دیده می شود. ما در این مقاله از samseri علاوه بر بررسی انواع ارور یخچال میله Miele به روش های رفع این خطاها نیز می پردازیم.

ارور یخچال میله Miele با کد خطای F0

در صورتی که ارور یخچال میله Miele به صورت F0 بر روی صفحه نمایشگر دیده می شود علت آن مربوط به سنسور هوای تازه است. بیوفرش یا سنسور هوای تازه یکی از بخش های مهم یخچال محسوب می شود.

برای رفع این خطا نیاز است در ابتدا وضعیت سنسور هوای تازه با همه اتصالاتی که دارد مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای است باید قطعه مورد نظر را تهیه و تعویض کنید. در صورتی که اطمینان حاصل شد که سنسورهای هوای تازه به خوبی کار می کنند و مشکلی نیست می بایست برد الکترونیکی یخچال توسط کارشناس مجرب سام سری، عیسی گلستانی زاده چک شود! میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09121328340

ارور یخچال میله Miele با کد خطای F1

در صورتی که ارور F1 بر روی صفحه نمایشگر یخچال مشاهده شد.می بایست علت آن مشکل در سنسور یخچال مورد بررسی قرار بگیرد. ارور یخچال میله  Miele با کد F1 مربوط به سنسور یخچال است که معمولاً قابل تعمیر نیست! و باید تعویض شود. البته مانند ارور F0 باز هم ممکن است مشکلی در بخش سنسور یخچال وجود نداشته و برد الکترونیکی درگیر باشد!

کد خطای یخچال میله با شماره F2

در صورت رویت کد خطای F2 روی صفحه نمایش یخچال میله مشکل احتمالی در بخش عدم دیفراست است که در واقع در سنسور اپراتور ایراد ایجاد می کند. دقت کنید که برای رفع این ایراد نیاز به تعمیرکار دارید و گاه یک اشتباه ساده سبب ضرر بزرگی برای شما می شود.

زمانی که در سنسور اپراتور مشکلی ایجاد شود در سرما سازی و دیفراست قطعاً ایراد زیادی رویت می شود. نیاز است که برای حل ارور یخچال میله  Miele در ابتدا سنسور اپراتور و اتصالات مربوط به آن بررسی شود. در صورتی که مشکل در بخش سنسور اپراتور بود باید اقدام نسبت به تعویض آن صورت بگیرد. چنانچه هیچ مشکلی در سنسور وجود نداشت نیاز است که برد الکترونیکی مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور یخچال میله Miele با کد F3

در صورتی که کد خطای یخچال میله ( ارور F3 ) مشاهده شود احتمال زیاد ایراد در بخش سنسورهای هوای داخل فریزر وجود دارد. جهت رفع این مشکل نیاز است که سنسورهای هوای داخل فریزر را تعویض کنید. در صورتی که مشکلی در بخش سنسور داخل فریزر نبود، می بایست برد الکترونیکی یخچال چک شود.

کد خطای یخچال میله ( ارور F4 )

ارور F4 مربوط به دریافت سیگنال سنسور بخش اپراتور است که به آن سنسور دیفراست نیز معروف است. این سنسور توسط برد الکترونیکی ارزیابی می شود. و می بایست توسط یک تعمیرکار  مجرب بررسی شود.

برای رفع این کد خطای یخچال میله، می بایست سنسور اواپراتور داخل یخچال را عوض کنید. اگر مشکل برطرف نشد باید برد الکترونیکی مورد ارزیابی قرار گیرد. به یاد داشته باشید که کیلوی سنسور دیفراست قدیمی با سنسور جدید می بایست یکسان باشد تا تغییرات به صورت دقیق بررسی شود.

ارور یخچال میله Miele با کد F5

در صورت ایجاد مشکل در کارت میکروپروسسور و یا برد الکترونیکی با کد خطای یخچال میله ( ارور F5 ) مواجه می شویم. برای رفع این عیب نیاز است که از تکنسین کمک بگیرید چون باید برد الکترونیکی یخچال شما را تعمیر کند.

ارورهای 01 و 21- و F در یخچال میله

سه ارور به نام های ۰۱ ، F ، -۲۱ در یخچال میله وجود دارد که علت این ارور ایراد در سیستم یخساز می باشد. برای رفع این ارورها نیاز است که یک سری شرایط بررسی شود. در صورتی که یخساز یخ ها را بر نگرداند مشکل در بخش المنت است. در صورتی که یخساز صدا می دهد علت آن گیر کردن چیزی است که در بخش مارپیچ انتهای یخساز وجود دارد.

در صورتی که یخ ها در داخل مخزن یخساز چسبیده باشند احتمال اینکه تفلن بخش کف مخزن از بین رفته باشد بسیار زیاد است. در صورتی که هیچ مشکلی در سیستم یخساز احساس نشود می بایست برد الکترونیکی مورد بررسی قرار بگیرد.

کد خطای یخچال میله Miele ( ارور F120 )

در صورتی که ولتاژ برق یخچال پایین باشد، با کد خطای F120 مواجه می شویم. این موضوع برای یخچال های ساید بای ساید هم دیده می شود. برای رفع کد خطای یخچال میله با شماره F120 نیاز است که یک محافظ به یخچال متصل شود. این مشکل زمانی رخ می دهد که جریان برق مستقیم به یخچال وصل شود. و نیاز است که از یک محافظ مخصوص برای یخچال خود استفاد کنید.

رفع ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید میله توسط سام سری

کد خطای یخچال میله ( ارور F146-F141 )

در صورتی که درب یخچال برای مدت طولانی باز مانده باشد ارور F146-F141 نمایش داده می شود که این موضوع اهمیت بسته بودن درب یخچال را مدنظر قرار داده است و اهمیت زیادی دارد.

ارور یخچال میله با کد na

در صورتی که دمای فریزر بالا برود احتمال اینکه کدخطای یخچال میله ( ارور na ) ظاهر شود بسیار زیاد است. بالا رفتن دمای فریزر دلایل زیادی می تواند داشته باشد. اگر در چندین روز گذشته قطعی برق به صورت مداوم تجربه شده باشد این امکان وجود دارد که دمای داخل فریزر بیش از حد بالا برود. در چنین شرایطی نیاز است که دکمه آرام بر روی صفحه نمایشگر فشار داده شود. در این شرایط بیشترین دمای چند روز گذشته یخچال و فریزر نمایش داده می شود.

کد خطای یخچال میله ( ارور F145 )

ارور F145 به این معنی است که درب فریزر بیش از ۳۰ دقیقه باز مانده است. دقت کنید که این کار سبب آسیب رسیدن به یخچال می شود و مشکلات زیادی ایجاد می کند و گاه هزینه بر است و بهتر است دقت لازم را داشته باشید تا این مشکل برطرف شود. در صورتی که رقم ۱۴۰ دیده شود یعنی بیش از ۱۵ دقیقه درب یخچال باز بوده است و در صورتی که ۱۴۶ باشد یعنی بیش از ۴۵ دقیقه باز بوده است.

اگر به هر دلیلی موفق به رفع خطای یخچال میله خود نشدید، کافی است با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × چهار =

keyboard_arrow_up