معرفی لیست همه خطاها یا ارور یخچال مابه

ارور یخچال مابه + روش های رفع خطای یخچال مابه mabe

ارور یخچال مابه مانند سایر برندهای یخچال فریزر و ساید بای ساید روی صفحه نمایش دیجیتالی آن دیده می شود. این ارورها زبان ارتباطی بین شما و یخچال هستند، اگر معنی آنها را به خوبی بدانید در پیدا کردن عیب و رفع آن سریع و بدون سردرگمی عمل خواهید کرد. در این مقاله از samseri به معرفی و بررسی کلیه خطاهای یخچال mabe و روش عیب یابی و رفع این ارورها می پردازیم. پس تا انتهای این مقاله با همراه شوید.

کد خطا یا ارور Hrs به چه معناست؟

اگر محافظ برق ندارید و نوسانات برقی زیادی در خانه شما وجود دارد. هوای کافی به پشت یخچال نمی‌رسد. همچنین در صورتی که برد دستگاه خراب باشد این ارور نشان داده می‌شود. این ارور همراه با علائم زیر در این وسیله است:

  1. معمولا یخچال کار نمی‌کند.
  2. نمایشگر یخچال دچار خرابی می‌شود و اعداد و شماره ها را درست نشان نمی‌دهد.
  3. صداهایی غیر از صداهای معمول به گوش می‌رسد و نیاز به رسیدگی دارد.
  4. گاهی اوقات لامپ داخل دستگاه روشن می‌ماند و خاموش نمی‌شود که این کار باعث گرم شدن درون کابین یخچال می‌شود.

جهت رفع این خطا نیاز به یک تعمیرکار دارید. لذا برای رفع ارور HRS یخچال مابه با کارشناس مجرب سام سری، عیسی گلستانی زاده به شماره زیر تماس بگیرید:

09121328340

کد خطای PO در صفحه نمایش یخچال مابه ( Mabe )

یکی دیگر از ارور یخچال مابه PO است. اگر برق یخچال قطع شود این ارور نشان داده می‌شود. برای رفع این خطا باید از اتصال برق مطمئن شوید. برق دستگاه را چک کنید. پریز برق مربوطه را چک کنید. سه راهی و سیم خود یخچال را هم باید بررسی کنید.

ارور یخچال مابه با کد E0 به چه دلیل رخ می‌دهد؟

زمانی که یخساز ایراد دارد باید منتظر این خطا باشیم. رفع این ارور کار افراد عادی نیست و حتما نیاز به تکنسین حرفه ای تعمیر یخچال دارد.

کد خطای E1 بر روی صفحه نمایش یخچال مابه

یکی دیگر از ارور یخچال مابه E1 است. سنسور و یا ترمیستور مربوط به دمای این وسیله یعنی یخچال خراب شده است. باید به فکر تعویض یا تعمیر این قطعات باشید. بهتر است که از یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی کمک بگیرید.

ارور E2 در یخچال فریزر مابه چیست؟

سنسور و یا ترمیستور مربوط به دمای فریزر خراب شده است. باید به فکر تعویض یا تعمیر این قطعات باشید. با توجه به حساسیت این مشکل، بهتر است برای رفع این خطا حتما از یک کارشناس مجرب کمک بگیرید.

ارور یخچال مابه با کد E3

یکی دیگر از ارور یخچال مابه E3 است. عملکرد سنسور مربوط به یخ زدایی دچار مشکلاتی شده و ممکن است که لوله تخلیه مسدود شده باشد. مطمئن شوید چیزی مانع خروج یخ از لوله تخلیه یخچال نیست و اگر درست نشد، تعمیرکار خبر کنید.

ارور E4 بر روی صفحه نمایش یخچال Mabe

سنسور یخ‌زدایی یا دیفراست این وسیله برقی دچار خراب یا ایراداتی شده است. برای رفع این ارور، باید سنسور یخ زدایی توسط تعمیرکار حرفه ای بررسی شود.

ارور یخچال مابه با کد خطای E5

یکی دیگر از ارور یخچال مابه E5 است. سنسور دیفراست (یخ‌زدایی) فریزر خراب شده است.

ارور E6 و اشکال در برد کنترلی یخچال

یکی دیگر از ارور یخچال مابه E6 است. برد کنترلی و صفحه نمایش ایراداتی پیدا کرده است.

دلیل اصلی ارور E7 و راه حل رفع آن

یکی دیگر از ارور یخچال مابه E7 است. سنسور دمای محیط  دچار خرابی یا ایراداتی شده است. برای تعمیر و یا عیب یابی اساسی، از یک متخصص کمک بگیرید.

خطای یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه و روش تعمیر آن

ارور یخچال مابه E8

یکی دیگر از ارور یخچال مابه E8 است. سنسور دمای محیط  دچار خرابی یا ایراداتی شده است. برای تعمیر و یا عیب یابی اساسی، از یک متخصص کمک بگیرید.

ارور یخچال مابه E9

یکی دیگر از خطای یخچال مابه E9 است. معمولا زمانی که در فریزر دچار خرابی می‌شود و هوای بیرون یخچال را به داخل وارد می‌کند و باعث گرما می‌شود این ارور نشان داده می‌شود. اگر دمای فریزر بالا باشد این ارور روی یخچال فریزر نمایان می‌شود. در این مواقع باید خود درب و یا لاستیک دور در را چک کنید و ببینید که آیا دچار پوسیدگی یا خرابی نشده باشد.

خطای EE روی صفحه نمایش یخچال mabe

این خطا معمولا زمانی رخ می دهد که، مدار یخ‌ساز در یخچال معیوب می شود. جهت رفع این مشکل هم بهتر است از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

اگر به هر دلیلی موفق به رفع خطای یخچال مابه خود نشدید، کافی است با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × پنج =

keyboard_arrow_up