تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ( LG )

ماشین ظرفشویی LG یکی از برندهای باکیفیت محسوب می شود. اما به هرحال هر دستگاهی عمر مفیدی دارد. اگر ماشین ظرفشویی ال جی شما به هر دلیلی خراب شده است، اصلا جای نگرانی نیست!

در این مقاله برخی مشکلات ماشین ظرفشویی ال جی را به همراه راه حل رفع آنها را برای شما مخاطبان گرامی توضیح می دهیم. همچنین شما را با یک کارشناس خبره در شرکت فراگستر به نام عیسی گلستانی زاده آشنا کنیم. پس در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

عیب یابی ظرفشویی ال جی و رفع مشکل

در این بخش از مقاله درباره برخی مشکلات مرسوم ظرفشویی LG که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارد، برای شما مخاطبان گرامی مواردی را ارائه می کنیم. همچنین راه حل رفع آن مشکل را هم به شما توضیح می دهیم.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی ال جی

دو شاخه به درستی در پریز قرار ندارد. فیوز سوخته یا پریده است. برق منزل قطع است. جهت رفع این مشکل دو شاخه را بررسی کنید، که جریان برق وصل باشد.

روشن شدن و کار نکردن ظرفشویی LG

در این حالت ممکن است درب به طور کامل بسته نشده و یا دکمه start فشار داده نشده باشد. لذا ابتدا از بسته بودن کامل درب و تنظیمات درست برنامه شستشو مطمئن شوید. اگر میکروسوئیچ خراب شده است باید آن را تعویض کنید.

 چرخش نامناسب بازوهای آب پاش

گاهی بازوی آب پاش در اثر تکه‌های غذا مسدود می شود برای حل این مشکل و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می توانید روزنه‌های بازوی آب پاش را با مسواک تمیز کنید. جهت رفع این مشکل مواد شوینده یا براق کننده و محفظه نمک یا درپوش را بررسی کنید.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی LG

وجود رسوبات و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

دلیل اصلی مشکل اینجاست که میزان مواد شوینده یا براق کننده به درستی تنظیم نشدند. یا ظرف نمک خالی است. و یا درپوش ظرف نمک را به خوبی نمی بندید.

شستشوی نامناسب ظروف در ماشین ظرفشویی

این مشکل موارد زیادی را شامل می شود. مثلا ممکن است میزان مواد شوینده نامناسب باشد. ظروف درست چیده نشود. یا بیش از اندازه در ماشین ظرفشویی قرار گرفتند. همچنین مسدودی فیلترها و یا روزنه های آب پاش عامل دیگری در شستشوی نامناسب است. انتخاب نادرست برنامه ماشین ظرفشویی هم در کثیف شستن ظروف تاثیرگذار است.

گرم نشدن آب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

در این صورت ایراد در پمپ حرارتی ظرفشویی، معیوب بودن المنت حرارتی، معیوب بودن برد الکترونیکی، وجود مشکل در سنسور دمایی است. برای رفع این مشکل بررسی پمپ و حرارتی و تعمیر یا تعویض آن، بررسی المنت و تعویض آن و در صورت نیاز، بررسی سنسور دمایی توصیه می شود. در صورت لزوم برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، باید برد دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند کارکرد و نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، کافیست با شماره تلفن عیسی گلستانی زاده که در پایین درج شده تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده − 11 =

keyboard_arrow_up