معرفی همه خطاها یا ارور یخچال فریزر کنوود + روش رفع آنها

ارور یخچال فریزر کنوود + روش رفع کد خطا

ارور یخچال فریزر کنوود مانند سایر برندها روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می شود. کدهای ارور یخچال فریزر کنوود، راهنمای ساده ای برای نشان دادن علت بروز مشکل هستند. بصورتی که این کدهای خطا هر کدام معنی و مفهوم خاص خود را دارند. اگر چه یافتن راه حل برای مشکل به وجود آمده در یخچال فریزر Kenwood بهتر است به متخصصان واگذار شود، اما دانستن راه حل های احتمالی نیز خالی از لطف نخواهد بود.

در این مقاله از سام سری در قالب لیستی از کدهای خطای یخچال Kenwwod به معرفی تک به تک ارور یخچال فریزر کنوود و روش رفع آنها می پرداریم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

توضیحی از انواع کدهای خطای یخچال فریزر کنوود در زیر فهرست شده است که می تواند شما را در رفع مشکل یاری کند، کافی است کد اروری که در نمایشگر دستگاه ظاهر شده است را در لیست زیر بیابید و سپس علت و راه حل آن را مطالعه نمایید.

ارور یخچال فریزر کنوود با کد E4

هنگامی که کد ارور E4 در صفحه نمایش یخچال فریزر کنوود نمایان می شود، به معانی زیر است:

  • ایراد در مدار یخ زدایی یخچال فریزر کنوود
  • تجمع برفک
  • برخورد فن به یخ های تشکیل شده در یخچال فریزر Kenwood و ایجاد صدایی شبیه به جیغ کشیدن
  • خرابی ترموستات، کنترل کننده الکترونیکی و المنت

وقتی ارور یخچال فریزر کنوود با کد E4 ظاهر می شود، برای رفع آن موارد زیر را انجام دهید:

  • ایراد مدار یخ زدایی یخچال فریزر کنوود را برطرف کنید.
  • در صورت تجمع برفک و برخورد فن به یخ های تشکیل شده در یخچال فریزر Kenwood، دستگاه را برفک زدایی کنید.
  • در صورت خرابی ترموستات، کنترل کننده الکترونیکی و المنت، آن ها را تعویض کنید.

ارور F1 یخچال فریزر کنوود

ارور F1 در یخچال فریزر کنوود به علت خرابی سنسور دمای فریزر است. برای رفع کد ارور F1 یخچال فریزر کنوود از یک تعمیرکار بخواهید عملکرد سنسور دمای فریزر را مورد بررسی قرار دهد و در صورت لزوم آن را تعویض کند.

ارور F2 یخچال فریزر کنوود

نمایان شدن ارور F2 در یخچال فریزر کنوود به دلیل خطای سنسور یخ زدایی است. جهت برطرف نمودن کد ارور F2 در یخچال فریزر کنوود عملکرد سنسور یخ زدایی را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

ارور F3 یخچال فریزر کنوود

دلیل ارور یخچال فریزر کنوود با کد F3 در یخچال فریزر کنوود این است که فن اواپراتور یخچال دچار مشکل شده است. هنگام مشاهده ارور F3 در یخچال فریزر کنوود می بایست در صورت خرابی فن اواپراتور یخچال، آن را تعمیر کنید.

ارور F4 یخچال فریزر کنوود

کد ارور F4 در یخچال فریزر کنوود به معنی وجود نقص در زمان گرمایش گرمکن یخ زدایی است. برای رفع کد ارور F4 در یخچال فریزر کنوود به دلیل نقص در زمان گرمایش گرمکن یخ زدایی، برای تعمیر یخچال فریزر خود اقدام کنید.

ارور F5 یخچال فریزر کنوود

ارور F5 زمانی در یخچال فریزر کنوود نمایان می شود که درب فریزر بیشتر از دو دقیقه باز بماند. هنگام مشاهده ارور F5 در یخچال فریزر کنوود مطمئن شوید که درب فریزر به درستی بسته شده باشد.

کد خطاهای یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود در samseri

ارور D2 یخچال فریزر کنوود

کد ارور D2 در یخچال فریزر کنوود نشان دهنده خطای ارتباطی است. وقتی کد ارور D2 در یخچال فریزر کنوود ظاهر می شود، از یک تعمیرکار بخواهید تا مشکل ارتباطی دستگاه را برطرف نماید.

ارور یخچال فریزر کنوود با کد D5

هنگامی که کد ارور D5 در صفحه نمایش یخچال فریزر Kenwood نمایان می شود، به این معنی است که درب یخچال، بیشتر از دو دقیقه باز مانده است. جهت برطرف نمودن ارور D5 در یخچال فریزر کنوود از بسته بودن درب یخچال مطمئن شوید.

اگر موفق به رفع ارور یخچال فریزر کنوود خود نشدید، کافی است با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ده − 2 =

keyboard_arrow_up