معرفی کدهای خطا و ارور یخچال فریزر کندی

ارور یخچال فریزر کندی رفع کد خطا در یخچال کندی

ارور یخچال فریزر کندی مانند سایر برندها روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می شود. کدهای خطا یا ارورهای یخچال فریزر و ساید کندی CANDY برخلاف سایر برندها بسیار محدود بوده و شامل 5 ارور می باشد. برد الکتریکی به طور مداوم در حال بررسی وضعیت قطعات داخلی یخچال هست.

و در صورت تشخیص هرگونه خرابی در آنها، با کدهای از قبل تعریف شده این اشکالات را اطلاع رسانی می کند. به همین دلیل شناخت معنا و مفهوم کدهای خطای یخچال فریزر کندی اولین گام برای انتخاب بهترین روش برای تعمیر دستگاه است. لذا در ادامه این مقاله از سام سری به بررسی تک به تک خطاها خواهیم پرداخت. پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

کد خطای E01 یخچال فریزر کندی

ارور یخچال فریزر کندی با کد E01 نشان دهنده اشکال در تنظیم دمای دستگاه می باشد. دلایل متعددی در بروز این ارور نقش دارند که از جمله آنها می توان به خرابی در فن کمپرسور اشاره نمود. در صورت سالم بودن فن، لازم است موتور کمپرسور با دقت بررسی و عیب یابی شود. با توجه به اینکه کمپرسور اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین دلیل عیب یابی آن باید توسط افراد متخصص در زمینه تعمیر یخچال فریزر انجام شود.

ارور E02 یخچال فریزر و ساید کندی

از دیگر کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید KANDY می توان به ارور E02 اشاره کرد. این ارور نشان دهنده اشکال در ترموستات است. ابتدا ترموستات را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

ارور E03 یخچال فریزر و ساید کندی

مانند مورد قبل، ارور یخچال فریزر کندی با شماره کد E03 نیز نشان دهنده خرابی در ترموستات است. با تعویض ترموستات می توان این ارور را برطرف کرد.

کد خطای E04 یخچال فریزر کندی

یکی از رایج ترین کدهای خطاها در ارور یخچال فریزر و ساید کندی، ارور E04 می باشد. این ارور در صورتی بروز می کند که سنسور دمای یخچال با اشکال مواجه شده باشد. ابتدا سنسور کابین یخچال را بررسی و در صورت اشکال آن را تعویض کنید. در برخی از مواقع سنسور سالم است و ایراد اصلی در اواپراتور بوده و نیاز به تعمیر تخصصی خواهد داشت. برای رفع این ارور می توانید با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده با شماره زیر تماس بگیرید:

09121328340

کد خطای یخچال کندی

ارور E05 یخچال فریزر و ساید کندی

در صورت خراب شدن سنسور دمای فریزر کندی با ارور یخچال فریزر کندی و کد E05 مواجه خواهید شد. ابتدا سنسور را بررسی و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. در صورت رفع نشدن ارور با تعویض سنسور، بهتر است اواپراتور نیز بررسی شود.

چگونه باید کد اخطار یخچال کندی را در منزل برطرف نماییم؟

کدهای خطایی که بر روی یخچال فریزر کندی نشان داده می شوند، هریک نشان دهنده بروز خرابی و ایراد در بخش خاصی از دستگاه می باشند. بنابراین اولی قدم جهت رفع کد آلارم یخچال کندی در منزل، این است که نسبت به معنای هریک از این خطاها اطلاعات لازم را کسب نمایید. سپس می توانید با توجه به راهنمای های ارائه شده جهت رفع این خطاها اقدام به برطرف نمودن ایراد دستگاه خود کنید.

اما بهترین راه این است که از کارشناس متخصص در این زمینه کمک بگیرید. شما با تماس گرفتن با کارشناس مجرب ما می توانید مشکل ارور یخچال خود را مطرح کنید تا کارشناس راهکارهای لازم را جهت رفع هشدار یخچال کندی به شما ارائه دهد. چنانچه ارور یخچال فریزر کندی توسط شما در منزل قابل رفع نباشد، تکنسینی متخصص برای انجام این کار اعزام خواهد شد.

روش تعمیر و رفع کد ارور یخچال فریزر کندی

یخچال فریزر یک دستگاه ضروری بوده و از سیستم پیچیده ای برخوردار است. از این رو بسیار عادی است که به مروز زمان دچار خرابی هایی شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. به هر اندازه که یخچال دارای عمر طولانی تری باشد، احتمال خراب شدن و فرسوده شدن آن نیز بیشتر خواهد بود. در اکثر موارد نگهداری نامناسب و بی توجهی به کد خطا و ارور یخچال کندی می تواند باعث بروز این مشکلات شود. این ایرادات معمولا به صورت ارور و کد خطا بر روی یخچال نشان داده می شوند که با استفاده از آن ها می توان به راحتی یخچال را عیب یابی نمود.

اگر به هر دلیلی موفق به رفع ارور یخچال فریزر کندی خود نشدید، کافی است با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شانزده − یازده =

keyboard_arrow_up