معرفی لیست ارور یخچال فریزر جی پلاس GPlus

ارور یخچال فریزر جی پلاس + روش رفع همه خطاهای GPlus

ارور یخچال فریزر جی پلاس مانند سایر برندهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بر روی صفحه نمایش دیجیتال آن ظاهر می شود. برند جی پلاس یکی دیگر از برندهای ایرانی است که با کم‌رنگ‌شدن برند پرطرف‌دار ال جی در کشور فعالیت خود را آغاز کرده و با استفاده از تجربیات این شرکت توانست موفقیت بزرگی را به دست آورد.

یخچال‌فریزرهای جی پلاس در طرح و مدل‌های مختلف وارد بازار شده و به دلیل کیفیت خوب خود توانست در اولین سال‌های فعالیت خودفروش بسیار خوبی داشته باشد. ما در این مقاله از سام سری به بررسی ارورهای یخچال‌فریزر سایدبای‌ساید جی پلاس می پردازیم. و شما را با نحوهٔ برخورد و اقدامات لازم هنگام بروز این ارورها آشنا می سازیم. پس در ادامه این مطلب با معرفی لیست خطای یخچال فریزر جی پلاس ما همراه باشید.

ارور E0 یخچال جی پلاس :

ارور یخچال فریزر جی پلاس با کد E0، به دلیل بروز مشکل در تشخیص دمای سنسور یخچال بر روی پنل دستگاه نمایش داده می‌شود. هنگامی که یخچال جی پلاس ارور کد E0 می‌دهد، لازم است دستگاه از سوی تعمیرکار یخچال فریزر جی پلاس بازدید و رفع عیب شود.

ارور یخچال فریزر جی پلاس با کد E4:

زمانی که سنسور دمای فریزر یخچال جی پلاس با مشکل مواجه شود، دستگاه ارور E4 نمایش می‌دهد. مشکل سنسور تشخیص دما و نمایش خطای E4 برای بررسی بیشتر و رفع مشکل پیش آمده نیاز به حضور تعمیرکار در محل دارد.

کد خطای E5 یخچال جی پلاس :

زمانی که سنسور دیفراست یخچال جی پلاس با مشکل مواجه شود و دستگاه نتواند دما را به درستی تشخیص دهد، یخچال GPlus ارور E5 نمایش می‌دهد. برودت یخچال از طریق سیکل تبرید تامین می‌شود، که این روند باعث ایجاد برفک و گاهی یخ زدگی در قسمت اواپراتور خواهد شد؛

یخچال با روند دیفراست، این برفک و یخ زدگی را ذوب می‌کند. حال اگر سنسور دیفراست دستگاه و یا قطعات مرتبط با آن دچار مشکل شود، امکان یخ زدایی برای دستگاه وجود نخواهد داشت. در صورت مشاهده بروز یخ زدگی در یخچال فریزر جی پلاس خود می توانید با کارشناس مجرب ما عیسی گستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس بگیرید:

09121328340

ارور یخچال فریزر جی پلاس با کد E6 :

ارور یخچال فریزر جی پلاس با کد E6، به دلیل بروز مشکل در سنسور دمای محیط بر روی پنل دستگاه نمایان می‌شود. سنسور دمای محیط یخچال دمای بخشی از محدوده‌ی داخل یخچال را می‌سنجد تا تعادل دما برای کارکرد صحیح کمپرسور حفظ شود.

خطای EC یخچال جی پلاس :

زمانی که ارتباط بین برد اصلی و برد دیسپلی یخچال جی پلاس دچار مشکل شود، دستگاه بر روی پنل ارور EC نمایش می‌دهد. برد دیسپلی تنظیماتی که بر روی پنل دستگاه انجام می‌دهید را به برد اصلی انتقال می‌دهد و دستگاه بر اساس این تنظیمات عمل خواهد کرد. اگر اتصال این دو برد با اختلال مواجه شود، فرمان‌های لازم برای کارکرد قطعات متفاوت به درستی ارسال نخواهد شد و بنابراین روند عملکرد دستگاه با مشکل مواجه می‌شود.

ارور یخچال فریزر جی پلاس با کد EF:

در صورتی که فن فریزر یخچال جی پلاس دچار مشکل شود و یا به هر علتی درست عمل نکند، دستگاه بر روی پنل پیغام خطای EF نمایش می‌دهد. در صورت مشاهده‌ی ارور EF بر روی نمایشگر یخچال جی پلاس، لازم است یخچال عیب یابی و تعمیر شود.

باتوجه‌ به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کنید.

اگر موفق به تعمیر یخچال فریزر جی پلاس خود نشدید، با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده با شماره موبایل زیر تماس بگیرید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیست + 14 =

keyboard_arrow_up