نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

گاهی با وجود کیفیت بالای محصولات دوو، نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو دارید! در این مقاله از فراگستر شما را با مشکلات مرسوم این ماشین ظرفشویی آشنا می کنیم. پس با ما تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

نصب ماشین ظرفشویی DAEWOO

استفاده از ماشین ظرفشویی دوو در هر خانه موجب کاهش حجم کارها، حضور بیش تر در کنار خانواده، افزایش آرامش و اوقات فراغت می شود. این مزایا موجب شده که امروزه در هر خانه یک ماشین ظرفشویی برای شستن ظرف ها وجود داشته باشد، به ویژه ماشین ظرفشویی دوو که به طور چشمگیری باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.

نصب و راه اندازی ظرفشویی دوو یکی از اساسی ترین کارهایی می باشد که باید با دقت انجام شود. نصب اصولی و صحیح ماشین ظرفشویی می‌تواند از بروز مشکلات مختلف که به هنگام کار کردن ماشین ظرفشویی احتمال دارد به وجود بیاید جلوگیری کند. و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را کاهش دهید.

خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو

خاموش شدن ناگهانی ماشین ظرفشویی برای ما اتفاق خوشایندی نیست. این مشکل زمانی که در آشپزخانه‌ مشغول تمیز کاری هستیم. و ناگهان ماشین ظرفشویی خاموش می شود، بیشتر به چشم می آید. در صورت نیاز به متخصص برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با عیسی گلستانی زاده در ارتباط باشید.

ممکن است برخی از مشکلات بوجود آمده در ماشین ظرفشویی دوو نیاز به جدا سازی و یا تعویض قطعات داشته باشند، ولی بیشتر  مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی اینگونه نیستند. در صورت خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو ابتدا اقدام به عیب یابی دستگاه کنید و مشکلات ماشین ظرفشویی دوو را به راحتی رفع کنید و مجدداً با خیال راحت از ماشین ظرفشویی استفاده کنید، اگر دوباره ماشین ظرفشویی دوو روشن نشد حتماً با متخصص تماس بگیرید.

خرابی موتور ماشین ظرفشویی دوو

در زمان شستشوی ظروف موتور دستگاه بیشتر عملیات شستشو را به عهده می‌گیرد. موتوری که آسیب دیده باشد بطور معمول فشار آب کافی تولید نمی کند. و باعث خاموش یا متوقف شدن ماشین ظرفشویی در حین عملیات شستشو می شود. خرابی موتور دستگاه بیشتر به علت خرابی پمپ گردش یا تجمع بیش از اندازه مواد شوینده در ماشین ظرفشویی دوو می باشد.

چنانچه این مشکل را در اولین فرصت برطرف نکنید،  و به فکر تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود نباشید، موتور دستگاه به مرور زمان دچار فرسودگی شده و باعث می شود آب بندی دستگاه آسیب دیده و در نتیجه در ماشین ظرفشویی دوو آب نشت کند و سبب نابودی کامل ماشین ظرفشویی دوو شما خواهد شد.

رفع مشکلات مرسوم ماشین ظرفشویی دوو توسط فراگستر

ایراد جریان برق در ظرفشویی DAEWOO

در صورت خرابی ماشین ظرفشویی دوو دستگاه در اواسط کار خاموش می شود. و یا اصلاً کاری انجام نمی دهد! که مشکل از نرسیدن برق به ماشین شما می باشد. گاهی ممکن است این موارد بنظرتان خیلی ساده بیاید ولی بعضی اوقات شما از آن غافل هستید. این موضوع ظاهراً ساده می تواند مشکل اصلی باشد. ابتدا چراغ های دستگاه و صفحه نمایشگر را بررسی کنید، چنانچه خاموش بود حتماً مشکل از تامین برق دستگاه است.

مشکل هنگ کردن ماشین ظرفشویی دوو

چنانچه چرخه شستشو را قطع کرده اید، به احتمال زیاد دستگاه شما دوباره راه اندازی نخواهد شد. و یا اگر خاموش شدن ناگهانی دستگاه ماشين ظرفشویی دوو باعث آزار شما شده است، علت این مشکل گیر کردن و هنگ کردن چرخه ها می باشد.

گاهی اوقات با بروز این مشکل چراغ ها چشمک می زنند و بعضی اوقات هم هیچ اتفاقی رخ نمی دهد، باید دستگاه را روشن و خاموش کنید، چنانچه کار نکرد امکان دارد، مجبور به فشار دادن دکه start شوید باید دکمه را نگه دارید، یا دستگاه را به مدت چند دقیقه از پریز برق بکشید تا دستگاه دوباره راه اندازی شود. اکنون می توانید چرخه شستشوی جدیدی را آغاز کنید. در صورت نداشتن مهارت کافی با فراگستر جهت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند کارکرد ظرفشویی خود، و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کافیست با شماره تلفن عیسی گلستانی زاده که در پایین درج شده تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هجده − 1 =

keyboard_arrow_up