معرفی لیست ارور یخچال فریزر بلومبرگ

ارور یخچال فریزر بلومبرگ و تعمیر آن توسط عیسی گلستانی زاده

ارور یخچال فریزر بلومبرگ مانند سایر برندها روی صفحه نمایش دستگاه نمایش داده می شود. در ادامه این مقاله از samseri به بررسی و معرفی دقیق کلیه ارور یا خطاهای یخچال بلومبرگ خواهیم پرداخت.

ارور E0 در یخچال ساید بلومبرگ

این ارور زمانی رخ می دهد که فن و کمپرسور یخچال فریزر تان به شکل متناوب کار کند. در چنین وضعیتی ممکن است دمای یخچال افزایش یافته و مواد غذایی داخل یخچال تان دچار یخ زدگی شود.

برای رفع خطای یخچال فریزر بلومبرگ با کد خطای E0 می توان وضعیت فن یا کمپرسور دستگاه تان را مورد بررسی قرار دهید. همچنین بسته بودن درب یخچال فریزر را نیز چک کنید چرا که باز ماندن درب دستگاه می تواند خرابی فن و کمپرسور را به دنبال داشته باشد.

کد خطایE1 در ساید بای ساید بلومبرگ

کد ارور یخچال فریزر با شماره خطای E1 به علت خرابی سنسور اواپراتور فریزر به وجود می آید. سنسور اواپراتور دستگاه در صورت خراب شدن، مشکلات گوناگونی را در عملکرد یخچال به وجود خواهد آورد.

زمانی که دیفراست و سنسور مربوط به این قطعه خراب شده باشد، می توانید شاهد کار کردن هیتر دستگاه خود در هر ۲۵ دقیقه باشید. پیشنهاد می شود که سنسور اواپراتور دستگاه تان را مورد بررسی قرار داده و اگر لازم باشد قطعه ی یاد شده را تعویض کنید.

در صورت عدم رفع ارور به وجود آمده می توانید ترموفیوز و ترمودیسک دستگاه تان را مورد بررسی و تعمیر قرار دهید. در آخر نیز می توان اتصالات مربوط به برد الکترونیکی را چک کرده تا از این طریق کد خطای E1 را رفع نمود.

ارور یخچال فریزر بلومبرگ با کد E2

کد خطای E2 زمانی رخ می دهد که در سنسور اپراتور دستگاه خود یکسری از ایرادات و اشکالات را مشاهده می کنید. موتور یخچال فریزرهای برند بلومبرگ برای داشتن دمای نرمال، هر ۴۰ دقیقه یک بار روشن و خاموش می شود. زمانی که سنسوراپراتور دچار خرابی شده باشد، موتور نمی تواند دمای مورد نیاز یخچال را تامین کند.

برای رفع کد خطای E2 نیز می توان سنسور اپراتور یخچال فریزر خود را مورد بررسی قرار دهید. همچنین ایراد مذکور ممکن است از برد الکترونیکی یخچال باشد.

خطای E4 در یخچال بلومبرگ

اصلی ترین دلیل ایجاد کد خطای E4 بروز ایرادات مهم در المنت دیفراست شکل داده است. بروز ایرادات جدی در برد الکترونیکی نیز می تواند خرابی المنت دیفراست را به دنبال داشته باشد. بنابراین برای رفع کد خطای E4 برد الکترونیکی را نیز چک نمایید.

کد ارور E8 در ساید Blomberg

زمانی ارور یخچال فریزر بلومبرگ با شماره خطای E8 در دستگاه مشاهده می شود، که سنسور یخساز یخچال دچار ایرادات و مشکلات جدی شده باشد. برای رفع و برطرف کردن ارور یا کد خطای E8 از یخچال فریزرهای برند بلومبرگ مدل ساید بای ساید می توانید سنسور یخساز دستگاه خود را با دقت بالایی مورد بررسی و کنکاش قرار دهید. برد یخچال تان را نیز بررسی نموده و در صورت نیاز برد الکترونیکی دستگاه خود را مورد تعویض یا تعمیر قرار دهید.

خطای E9 در ساید بای ساید بلومبرگ

ارور یخچال فریزر بلومبرگ یا کد خطای E9 زمانی مشاهده می شود که موتور یخساز دستگاه دچار یک سری از اشکالات و خرابی ها شده باشد. در بسیاری از مواقع شما می توانید با ریست کردن دستگاه تان، کد خطای E9 را رفع نمایید. بنابراین برای برطرف کردن ارور مذکور بهتر است که خودتان در منزل دستگاه تان را روشن و خاموش کنید.

در صورت نیاز تعمیرکاران ما مجبور خواهد بود موتور یخساز دستگاه تام را باز کرده و آن را مورد تعمیر قرار دهند. چنانچه موتور یخساز شما قابلیت تعمیر را نداشته باشد، شما می توانید این قطعه را تعویض کنید.

خطای یخچال فریزر بلومبرگ Blomberg

ارور یخچال فریزر بلومبرگ با کد E11

دستگاه های یاد شده برای داشتن کارایی مناسب به سنسور اواپراتور فلکسی زون مجهز هستند. بنابراین خرابی مربوط به سنسور یاد شده می تواند کد خطای E11 را به دنبال داشته باشد. جهت رفع این مشکل بایستی سنسور اواپراتور فلکسی زون و برد دستگاه خود را به شکل همزمان مورد تعمیر قرار دهید.

کد خطای E12 ساید بلومبرگ

ارور یخچال فریزر بلومبرگ با کد خطایE12 زمانی بر روی صفحه نمایش مشاهده می شود که خرابی های جدی در هیتر فلکسی به وجود آمده باشد. به عبارتی پایان کار قطعه ی یاد شده می تواند اصلی ترین دلیل بروز ایراد یاد شده باشد.

توجه داشته باشید که در صورت پایان کار هیتر یخچال فریزرهای برند بلومبرگ مدل ساید بای ساید، نیازی به تعویض و تعمیر آن وجود ندارد. به عبارتی لازم نمی باشد که شما اقدامی را برای رفع ارور یا کد خطای E12 انجام دهید.

ارور یخچال فریزر بلومبرگ با کد خطای E3

کاربران زمانی می توانند کد خطای E3 را در صفحه نمایشی دستگاه خود مشاهده کنند که سنسور هوای یخچال یکسری از ایرادات را داشته باشد. در چنین وضعیتی کمپرسور دستگاه به حدی کار می کند که دمای داخلی دستگاه به حد نرمال برسد.

جهت رفع عیب این ارور یخچال فریزر بلومبرگ توصیه می گردد که به مدت کارکرد سنسور هوای دستگاه خود توجه لازم را داشته باشید. استاندارد زمان کارکرد این قطعه تا ۴۰ دقیقه می باشد.

شما می توانید برای رفع کد خطای E3 از دستگاه تان، کمپرسور یخچال را مورد بررسی و تعمیر قرار دهید. باز بودن بیش از حد درب یخچال فریزر می تواند به دنبال خود مشکلات زیادی را داشته و بروز کد خطای E3 را تشدید کند.

ارور E10 در یخچال بلومبرگ

در صورت خرابی سنسور هوای فلکسی زون می توانید مهمترین ارور یخچال فریزر بلومبرگ را در صفحه نمایشی دستگاه خود یعنی خطای E10 را مشاهده کنید. در برخی از مواقع ارور یاد شده خود به خود رفع خواهد شد. با ریست کردن دستگاه نیز می توان ارور یا کد خطای به وجود آمده را رفع کرد.

دلیل علامت تعجب در ارور یخچال فریزر بلومبرگ

علت علامت تعجب در یخچال بلومبرگ ممکن است این باشد که فیلتر آب آن دارای مشکل شده که این فیلتر باید بررسی شود. علت بعدی علامت یخچال بلومبرگ این باشد که ممکن است سیستم دیفراست دچار خرابی یا همان یخ زدایی شده که شامل برد الکترونیکی ،المنت،ترموفیوز و ترمودیسک می باشد. دلیل دیگر یخچال بلومبرگ ممکن است از خرابی فن آسیب دیده یخچال بلومبرگ نیز باشد.

اگر به هر دلیلی موفق به رفع خطای یخچال فریزر بلومبرگ خود نشدید، کافی است با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

11 − 3 =

keyboard_arrow_up