معرفی لیست همه خطاها یا ارور یخچال بکو

ارور یخچال بکو | خطای یخچال فریزر بکو

ارور یخچال بکو هم مانند سایر برندهای یخچال فریزر و ساید بای ساید روی صفحه نمایش دیجیتالی آن دیده می شود. در این مقاله از samseri به معرفی و بررسی کلیه خطاهای یخچال beko و روش عیب یابی و رفع این ارورها می پردازیم. پس تا انتهای این مقاله با همراه شوید.

کد خطا E0 در ارور یخچال بکو

در صورت وجود هرگونه خرابی در سنسور دمای فریزر، ارور E0 را بر روی صفحه نمایش مشاهده خواهید کرد. برای رفع این خطا ابتدا لازم است مقدار اهم سنسور با اهم سنج اندازه گیری شود. خراب بودن سنسور در صورتی قطعی خواهد بود که مقدار آن در 25 درجه سانتیگراد بیشتر از 10 باشد. در این شرایط بهتر است سنسور با قطعه سالم تعویض گردد.

در برخی از مواقع نیز وجود اشکال در اتصالات و همچنین خرابی در برد اصلی می تواند منجر به بروز این کد خطا شود. که با توجه به کارتخصصی شما بهتر است با کارشناس مجرب ما عیسی گستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس بگیرید:

09121328340

ارور E1 در یخچال فریزر بکو

از رایج ترین ارورهای یخچال فریزر بکو دیفراست می توان به کد خطا E1 اشاره نمود. این کد به معنای وجود اشکال در سنسور دیفراست فریزر می باشد که برای بررسی علت اصلی ابتدا مانند خطای قبل اهم را اندازه گیری کنید. علاوه براین، خرابی و اشکال در برد اصلی نیز می تواند منجر به بروز این ارور گردد.

کد خطا E3 یخچال beko

خرابی در سنسور دیفراست یخچال با کد E3 نمایش داده میشود. وضعیت سنسور را بررسی و در صورت نیاز آن را با قطعه سالم جایگزین کنید. علاوه براین، از عدم ایجاد اتصال کوتاه و همچنین خرابی در برد اصلی نیز باید مطمئن شوید.

کد خطا E4 یخچال بکو

کد خطا E4 در یخچال فریزرهای بکو به معنای خرابی در هیتر سیستم دیفراست می باشد. دلایل متعددی برای بروز این ارور یخچال بکو وجود دارد که لازم است همگی بررسی شوند. به عنوان مثال، ممکن است ترموفیوز با مشکل مواجه شده باشد و حتی خرابی در المنت ها نیز می تواند دلیل رخ دادن این ارور در نظر گرفته شود. سالم بودن ترموفیوز به معنای این است که مقدار اهم آن 220 باشد.

ارور یخچال بکو با کد E8

خرابی و اشکال در سنسور ترمیستور یخ ساز یخچال های بکو می تواند منجر به بروز ارور E8 گردد. برای رفع این ارور یخچال بکو لازم است ابتدا سنسور به طور کامل بررسی و در صورت اشکال با قطعه سالم تعویض گردد. علاوه براین، وجود اشکال در سیم کشی و همچنین ماژول می تواند در رخ دادن این کد خطا نقش داشته باشد.

کد خطا E9 در یخچال بکو

در یخچال فریزرهایی که دارای سیستم یخساز می باشند، با این کد خطا مواجه میشوید. بررسی وضعیت سیستم یخساز کاملا تخصصی بوده و دلایل زیادی از قبیل اشکال در سیم کشی و سایر قطعات می توانند از دلایل رخ دادن آن باشند.

کد خطا و ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو beko در samseri

سایر ارورهای یخچال بکو

  • ارور E12 ساید بکو: خراب شدن المنت و ترموفیوز
  • ارور E13 ساید بکو: در صورت اشکال در فن فریزر این کد خطا نمایش داده میشود. فن باید کاملا بررسی شده و وضعیت سیم پیچی آن چک و در صورت نیاز تعمیر شوند.
  • ارور E14 ساید beko: خرابی فن یخچال و فریزر از دلایل رخ دادن این ارور یخچال بکو می باشند.
  • ارور E15 ساید بکو: وجود هرگونه خرابی در فن کندانسور دستگاه می تواند منجر به نمایش این خطا شود.
  • روشن بودن چراغ اخطار: موارد متعددی از قبیل افزایش دمای بیش از اندازه یخچال، باز بودن درب برای مدت طولانی و همچنین قطع شدن جریان برق همگی می توانند در رخ دادن این کد خطا نقش داشته باشند.

اگر به هر دلیلی موفق به رفع خطای یخچال بکو خود نشدید، کافی است با کارشناس مجرب ما عیسی گلستانی زاده به شماره موبایل زیر تماس حاصل فرمایید:

09121328340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفت − چهار =

keyboard_arrow_up